Předchozí Následující

Zpět

                V našem dárkovém obchodě Floriánek si vybere každý. Nakoupíte u nás nejen dárky pro Vaši rodinu a přátelé, ale i pro vlastní potěšení. Snažíme se Vám nabídnout jak široký sortiment kvalitních produktů, tak luxusní zboží pro náročnější zákazníky.

                V naší vinotéce naleznete opravdové skvosty. Z řad vín si můžete vybrat jak červená, tak bílá vína pocházející z Argentiny a Chile. Pro výjimečné příležitosti nabízíme francouzská šumivá vína Moët, Dom Perignon a Louis Roederer Cristal. Nesmíme také zapomenout zmínit tradiční skotskou, irskou a japonskou whisky. Máme i široký výběr archivních koňaků a vinných destilátů. Z delikates jsme pro Vás připravili metaxu, tequillu, kvalitní rum a ruskou vodku.

                Milovníci doutníků si u nás také přijdou na své. V našem humidoru skladujeme vlhké doutníky vyráběné na Kubě a v Dominikánské republice. Vybrat si můžete z mnoha značek: Cohiba, Bolivar, Romeo y Julieta, Hoyo de Monterrey, H. Upmann, Partagas, Don Diego, Flor de Copan, Stanislaw a další. Gilotina, zapalovač nebo popelník na doutníky mohou být tím pravým dárkem pro milovníky doutníků.

                I pánové u nás nakoupí vhodný dárek pro své drahé polovičky. Pro potěšení dámského oka a zkrášlení domova naleznete v nabídce porcelánové vázy a mísy značky Goebel, skleněné svícny s kamínky Swarovski od firmy Implexions a nápojové sklo, svícny a vázy české výroby. Samozřejmě kosmetikou nikdy dámy neurazíte, proto si u nás můžete vybrat ze dvou značek kosmetiky: Korres (řecká kosmetika) a Ahava (kosmetika z Mrtvého moře).

                Svým blízkým spolupracovníkům a přátelům můžete jako dárek věnovat i kvalitní plnicí pera značek Parker a Waterman, dárkové kožené sety značky Balmain, vinné sady, ručně vyráběné svíčky z chráněné dílny ze Znojma nebo upomínkové předměty značky Crystocraft.

                 Menším i větším ratolestem v našem obchodě můžete zakoupit ručně pletené čepice české značky Byhands nebo pro mlsnější jazýčky kvalitní čokolády a bonboniéry z celého světa.

                Naše prodejní asistentky Vám rády poradí s výběrem vhodného dárku a případně jej i dárkově zabalí.

Srdečně Vás zveme do dárkového obchodu Floriánek. Těšíme se na Vaši návštěvu.