Předchozí Následující

O centru

Dne 16. 5. 2012 v 18:00 hodin byl slavnostně zahájen provoz Obchodně-medicínského centra sv. Florián v Jindřichově Hradci v Růžové ulici č. 41.

A co tedy celé centrum ve svém nitru nabízí?

Ve třech podlažích domu, který se změnil k nepoznání, je vybudováno 2 400 m2 obchodních ploch, ordinací a kanceláří.

Z ulice mají samostatné vchody lékárna Pilulka, Fio banka a Bylinná lékárna. Za historizujícím průčelím z Růžové ulice se nachází pasáž, která je průchozí směrem k zimnímu stadionu. Dominantou pasáže je kromě sochy sv. Floriána i proslulá vodní fontána - "AQUA SHOW".

V pasáži a za jejím zadním vchodem jsou pak další obchody, provozovny služeb, restaurace a kavárna. Cestu k lékařům či do kanceláří ve vyšších patrech ulehčují dva komfortní výtahy.

První patro obsahuje medicínskou část centra. Kromě stomatologické kliniky DENTALPOINT je zde vybudováno školicí středisko pro zubní lékaře, kde své kolegy ze střední a východní Evropy seznamuje přední specialista v oboru MUDr. Kunkela s novými technologiemi z oboru. Ve druhé části prvního patra, přístupné schodištěm a výtahem B se pak nachází moderní ORL ambulance MUDr. Žižky.

V centru dále naleznete např. učebny Jazykové školy Zachová, zubní laboratoř Mádl - Dental Factory, advokátní kancelář Soják & Reisner, Ing. Petra Hosnedla - prodej a poradenství se specializací na zlato a stříbro a další.

Pro parkování zákazníků lze využít městské parkoviště, které se nachází v blízkosti zadního vchodu Obchodně - medicínského centra sv. Florián.

Majitelem objektu a investorem přestavby je firma 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

V neděli 24.8.2014 začíná v pasáži našeho centra výstava panenek "Barbie a její svět". Více zde.

 

Výstava děl Zuzany Osako dne 20.7.2014 skončila, připravujeme další zajímavou podívanou.

 

Od středy 18.6.2014 si můžete v pasáži sv. Florián prohlédnout ukázky z díla ilustrátorky a malířky Zuzany Osako.

 

V pátek 9.5.2014 v 16:00 hodin bude vernisáží za účasti autora zahájena v pasáži centra sv. Florián výstava fotografií světoznámého fotografa Roberta Vano. Výstava děl z "Platinové kolekce" potrvá do 16.6.2014. 

 

Od 2.12.2013 zahajuje u nás provoz Jazyková škola Zachová. Učebny a kancelář najdete ve druhém patře - výtahem nebo schodištěm B.

 

V prodejně Tabák nyní najdete terminál SAZKA.

 

Svůj e-shop spustil Dárkový obchod Floriánek. Můžete si tak nakoupit z pohodlí vašeho domova. Ale do sv. Floriána stejně přijďte :-) " www.darky-florianek.cz"

 

Nabídka obchodů se rozšířila o prodejnu  Cyklo Sport Hájek se vchodem z parkoviště.

 

V prvním patře Obchodně-medicínského centra sv. Florián provozuje ORL ambulanci MUDr. Libor Žižka. Bližší informace o ordinačních hodinách a kontaktech naleznete  zde AQUASHOW